Nasza oferta

Mamy Państwu do zaoferowania w pełni niezależne i wyposażone mieszkanie w domku, w którym znajdzie się miejsce dla czterech lub sześciu osób, w zależności od grupy i jej potrzeb. Mieszkanie jest nowe i rozkładowe, a w nim dwa osobne pokoje z pięknym widokiem na góry, przytulna kuchnia z pełnym zestawem do gotowania oraz łazienka z prysznicem do dyspozycji gości. W obu pokojach są telewizory i kanapy narożnikowe oraz stoliki kawowe.

 

Wyjątkowa lokalizacja Halinówki sprawia, że jest to idealne miejsce na odpoczynek dla Wszystkich. W otoczeniu lasów, ekologicznej plantacji malin, w samym środku gór. Atrakcyjne położenie pozwala na zwiedzenie wielu ciekawostek regionu , bez długiego dojazdu. Na piesze wycieczki w góry, Halinówka jest idealnym miejscem, gdyż mogą Państwo spacerować po okolicy albo wybrać się na dłuższe wypady, przebiegającym nieopodal szlakiem, prowadzącym na Wielką Sowę. Na Halinówce, można ją również podziwiać z okien.

 

Dla wszystkich, którzy nie potrafią obejść się bez Internetu, również mamy dobre wieści - na terenie funkcjonuje bezprzewodowa sieć WI-Fi, do której dostęp ma każdy z naszych gości. My oczywiście zachęcamy do korzystania z dostępu do natury;)

Lokalny klimat i kiełbasa przy ognisku, pozwolą Państwu bardzo szybko poczuć się jak w domu i komfortowo spędzić wolny czas. Z rodziną lub znajomymi.

Istnieje możliwość rozbicia namiotu (dla dzieci w formie zabawy lub dla dodatkowych znajomych) na terenie obiektu. Jak również zorganizowania ogniska, czy grilla.
Znajdzie się też miejsce, dla Państwa zwierzaków.


Malinowa Dolina

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się plantacja malin, z których smaczne i zdrowe przetwory można skosztować na miejscu.

Soki, dżemy i suszone maliny są źródłem wielu witamin i smaczną przekąską nie tylko latem. Ich wyjątkowe właściwości docenią szczególnie Ci, którym przydażyło się zmarznąć zimą. Nic bowiem nie rozgrzewa tak słodko i skutecznie, jak sok z bogatych w witaminy malin z Halinówki.

Prowadzimy również sprzedaż naszych wyrobów, które można nabyć bezpośrednio w gospodarstwie. Wszystkie z najwyższej klasy owoców, uprawiane zgodnie z wytycznymi rolnictwa ekologicznego.

 

 

 

Telefoniczna rezerwacja pokoi

Phone

(+48) 607 639 988